Mazury Wakacje
Szkoleniowy Obóz Żeglarski

Szkoleniowy Obóz Żeglarski
Mazury Wakacje 2019

Termin rejsu: 21.08.-29.08.2019 (9 dni)


Cena rejsu szkoleniowo-rekreacyjnego: 1390 złJako osoby z dużym doświadczeniem w organizacji obozów i rejsów żeglarskich posiadamy również duże umiejętności współpracy z młodzieżą – rejsy i obozy żeglarskie dla młodzieży to jeden z filarów naszej oferty. Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 12-18 lat. Wysyłając swoje dziecko na obozy organizowane przez nas mają Państwo pewność, iż pociecha znajduje się pod opieką doświadczonych opiekunów, którzy posiadają uprawnienia żeglarskie oraz dokumenty poświadczające ich zdolności do pracy z młodzieżą. Wśród organizowanych przez nas rejsów znajdują się zarówno te o charakterze rekreacyjnym, które będą dla młodego człowieka idealną okazją do przebywania na łonie natury i aktywnego wypoczynku, jak i te o charakterze szkoleniowym, podczas których nastolatek pozna podstawy żeglarstwa..

Transport: Przejazd Biała Podlaska – Giżycko - Biała Podlaska
Rozpoczęcia i zakończenia rejsu: Marina Bełbot w Wilkasach koło Giżycka w Rynie.
Program: Obóz szkoleniowy - rejs po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich
Przewidywana trasa rejsu:
Trasa Południe: Giżycko, Ryn, Stare Sady, Mikołajki, Wierzba, Kozin, Wilkasy (trasa rejsu może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe)

Jachty: Tango Czarter Bełbot

Cena 1390 zł zawiera:
transport
opłaty za czarter jachtów
opłaty portowe
opłaty za gaz i paliwo do jachtów
opiekę sterników jachtowych
opiekę pedagogiczną
pełne wyżywienie ( posiłki w systemie wachtowym, przygotowane przez wachtę w miejscach postoju, śniadanie, drugie śniadanie, obiad i kolacja przygotowywana na jachcie)
ubezpieczenie NNW w czasie dojazdu
ubezpieczenie NNW załogi i sternika
ubezpieczenie Casco jachtu - częściowy wkład własny ( za rzeczy zgubione i zniszczone będące na wyposażeniu jachtu odpowiadają finansowo członkowie jachtu)


Cena nie zawiera:
opłat za WC 2 zł – 2,5 zł, umywalki i prysznice 3-12zł, opłat za wejście na pływalnię 6-12zł, wejście do Tropikany w Hotelu Gołębiewski około 30zł za 90 min, opłaty za cumowanie (portowe) w portach gdzie opłata pobierana jest „od osoby”, kosztów zimnych napojów do posiłków - oprócz wody, opłat egzaminacyjnych i za patent wg cennika PZŻ, PZMWiNW, szkoleń dodatkowych.


Informacje szczegółowych na temat rejsów na Mazurach udzielają:
Czarek - tel. 607833325
Artur - tel. 500240350
Konrad - tel. 668119079Wypełnioną kartę kwalifikacyjną (skan, zdjęcie dobrej jakości) wysyłamy na adres obozy@klubzeglarski.pl

Karta kwalifikacyjna Rejs Mazury Wakacje 2019