Mazury Wakacje
Szkoleniowy Obóz Żeglarski
Kurs na stopień
żeglarza jachtowego

Szkoleniowy Obóz Żeglarski
Mazury Wakacje 2019
Kurs na stopień żeglarza jachtowego

Termin rejsu: 21.08.-29.08.2019 (9 dni)


Cena obozu szkoleniowego: 1490 zł


Cena obozu szkoleniowego dla osób pełnoletnich liczona jest indywidualnie (inny rodzaj jachtu, inna ilość osób na jachcie, dodatkowe szkolenia)Jako osoby z dużym doświadczeniem w organizacji obozów i rejsów żeglarskich posiadamy również duże umiejętności współpracy z młodzieżą – rejsy i obozy żeglarskie dla młodzieży to jeden z filarów naszej oferty. Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 12-18 lat. Wysyłając swoje dziecko na obozy organizowane przez nas mają Państwo pewność, iż pociecha znajduje się pod opieką doświadczonych opiekunów, którzy posiadają uprawnienia żeglarskie oraz dokumenty poświadczające ich zdolności do pracy z młodzieżą. Wśród organizowanych przez nas rejsów znajdują się zarówno te o charakterze rekreacyjnym, które będą dla młodego człowieka idealną okazją do przebywania na łonie natury i aktywnego wypoczynku, jak i te o charakterze szkoleniowym, podczas których nastolatek pozna podstawy żeglarstwa oraz zdobędzie uprawnienia żeglarza jachtowego.

Transport: Przejazd Biała Podlaska – Giżycko - Biała Podlaska
Rozpoczęcia i zakończenia rejsu: Marina Bełbot w Wilkasach koło Giżycka w Rynie.
Program: Obóz szkoleniowy - rejs szkoleniowy z przygotowaniem do egzaminu na patent żeglarza jachtowego
Przewidywana trasa rejsu:
Trasa Południe: Giżycko, Ryn, Stare Sady, Mikołajki, Wierzba, Kozin, Wilkasy (trasa rejsu może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe)

Jachty: Tango Czarter Bełbot

Cena 1490 zł zawiera:
transport
opłaty za czarter jachtów
opłaty portowe
opłaty za gaz i paliwo do jachtów
opiekę sterników jachtowych
opiekę pedagogiczną
pełne wyżywienie ( posiłki w systemie wachtowym, przygotowane przez wachtę w miejscach postoju, śniadanie, drugie śniadanie, obiad i kolacja przygotowywana na jachcie)
ubezpieczenie NNW w czasie dojazdu
ubezpieczenie NNW załogi i sternika
ubezpieczenie Casco jachtu - częściowy wkład własny ( za rzeczy zgubione i zniszczone będące na wyposażeniu jachtu odpowiadają finansowo członkowie jachtu)


Cena obozu szkoleniowego zawiera koszty szkolenia na patent żeglarza jachtowego:
szkolenie teoretyczne do egzaminu (30 dniowy e-learningowy dostęp do kursu na żeglarza jachtowego, ćwiczenia, testy, materiały szkoleniowe - oprócz podręcznika szkolenie praktyczne realizowane podczas 9 dniowego rejsu manewrowanie pod żaglami i na silniku, manewry portowe, konsultacje
Uczestnicy szkolenia powinni posiadać notatnik i długopis. Zalecane jest posiadanie podręcznika: „Żeglarz jachtowy” Kolaszewski Andrzej, Świdwiński Piotr.

Cena nie zawiera:
opłat za WC 2 zł – 2,5 zł, umywalki i prysznice 3-12zł, opłat za wejście na pływalnię 6-12zł, wejście do Tropikany w Hotelu Gołębiewski około 30zł za 90 min, opłaty za cumowanie (portowe) w portach gdzie opłata pobierana jest „od osoby”, kosztów zimnych napojów do posiłków - oprócz wody, opłat egzaminacyjnych i za patent wg cennika PZŻ, PZMWiNW, szkoleń dodatkowych.

Egzamin na żeglarza jachtowego: 250 zł osoba dorosła bez zniżek lub 125 zł (ważna legitymacja szkolna bądź studencka). Patent na żeglarza jachtowego 50 zł osoba dorosła bez zniżek lub 25 zł (ważna legitymacja szkolna bądź studencka)


Informacje szczegółowych na temat rejsów na Mazurach udzielają:
Czarek - tel. 607833325
Artur - tel. 500240350
Konrad - tel. 668119079Wypełnioną kartę kwalifikacyjną (skan, zdjęcie dobrej jakości) wysyłamy na adres obozy@klubzeglarski.pl

Karta kwalifikacyjna na obóz