Users Online Now
Guests Online: 1

Members Online: 0

Total Members: 1
Newest Member: Artur Chomiuk
Sign In
Latest Downloads
No Downloads available
Latest Articles
No Articles available

Klub Żeglarski Biała Podlaska

To co najlepsze w żeglarstwie!

Żeglarskie ABC czyli co żeglarz wiedzieć powinien?

Wakacje, choć nie tylko, sprzyjają beztroskiemu spędzaniu czasu pod żaglami. Ale pamiętajmy, że na wodzie powinniśmy także być odpowiedzialni! Niezależnie od tego czy wybieracie się w krótki rejs po Mazurach czy też wypływacie w długi morski rejs, musicie zapoznać się z podstawowymi zasadami żeglarskiego kunsztu oraz procedur bezpieczeństwa. Polecamy!

To i owo dla sterników

Jeśli będziesz sterować jachtem, albo wybierasz się na obóz żeglarski - sprawdź koniecznie czy musisz się znać na nawigacji, jak się rozpoznaje skąd wieje wiatr. Wszyscy żeglarze niezależnie od rangi powinni też znać dekalog żeglarski oraz co mówią przepisy żeglarskie dotyczące prowadzenia jachtów żaglowych.

Bezpieczeństwo i zagrożenia na żaglach

Zasady bezpieczeństwa oraz zagrożenie jakie niesie obecność człowieka na wodzie są zrozumiałe. Zwłaszcza kiedy się słyszy o groźnych białych szkwałach. Dobry żeglarz, który zna podstawy meteorologii oraz bacznie obserwuje zmiany pogody, a także dodatkowo słucha prognoz - nigdy nie znajdzie się na środku jeziora w czasie nawałnicy z piorunami czy groźnego szkwału. Przynajmniej tak mówią starzy żeglarze i zrzucają wszystko na karb brawury i niedoświadczenia młodzików.

The Nebula is a PHP-Fusion 9's first FusionTheme Theme Framework made offering many content elements, styles and features and to better understand and learn to build content using the PHP-Fusion 9, without coding.

Recent News

About Us

Strona wykonana dzięki PHP-Fusion najlepszemu systemowi (CMS) napisanym w PHP.

Copyright © 2018

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2018 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Nebula Theme by PHP-Fusion Inc

6,821 unique visits